OctoCloud Görev Yönetimi ile İş Takibi Şimdi Çok Kolay

Bu yazımızda, sizlere yoğun iş temponuzu yavaşlatmadan, işlerinizi kolayca takip edebileceğiniz Octoloud yeni Görev Yönetimi özelliğinden bahsetmek istiyorum.

 

İş ve Proje Takip Programları Neden Önemli ?
Şirketlerde ekip yöneticilerinin ve çalışanların takip ettiği iş ve projelerin birden fazla olduğu kesin.Tüm bu koşuşturmanın içinde, yapılması gereken bazı işler unutulabiliyor.

 

Bunun nedeni, günlük yoğunluğunuzun dışında, yapılması gereken işlerin çok fazla olması ve bu işlerin bazıları kolay ve hızlı takip edilememesi.Sorumlusu olduğunuz veya içinde bulunduğunz projeler genellikle bir kişi ile yürütülemiyor. Çoğu zaman proje grubu ile tamamlanması gerekiyor.

 

Bu yüzden de işin bitişi sadece sizin hızınıza bağlı olmuyor. Uzun süreli takip ve kayıt sistemi gerekiyor. (-Yoğun tempoda çalışanlar beni çok iyi anlayacaklardır.-)

 

OctoCloud içerisinde yerleşik bulunan görev yönetimi modülü ile size bu noktada esnek bir çözüm sunuyor. Farklı bir program ile entegre ederek uğraşmak zorunda kalmadan tamamen bütünleşik yapısı ile görev takibi yapmanıza ve proje süreçlerini takip etmenize olanak sağlıyor.

 

OctoCloud Görev Yönetimi Modülü Ne İşe Yarıyor?

OctoCloud görev yönetimi modülü, bir nev-i Kanban metodu ile iş akışını görselleştirerek pratik bir şekilde takip edilmesini sağlar. Genellikle standart dört sütundan oluşur.

  • Yapılması gereken işler
  • Beklemede olanlar
  • Devam eden işler
  • Tamamlanan işler

 

OctoCloud ile iş akışlarını görselleştirmek, iş programınızı düşündüğünüzden daha iyi hale getirir. Düzenli geri bildirim ve inceleme şemalarına sahip olmanızı sağlar.

 

Görev Yönetimi Modülü ile,

  • Müşterilerinizi ve faturalarınızı görevlerle ilişkilendirebilir, çalışanlarınıza görev atayabilirsiniz.
  • Ekip üyelerini fotoğrafları ile görüntüleyebilir, Görev bazında yorum yapma ve görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Görev bazında her projeye dosya eklemesi yapabilir, Görev değişim günlüğü oluşturabilir.
  • Kolayca tekrarlı görev oluşturabilirsiniz.

 

OctoCloud görev yönetimi özelliği, piyasadaki iş takip uygulamaları gibi kullanıcı bazlı ücretlendirilmiyor. (İlgili modülü lisansladığınızda kısıtlama olmadan tüm ekibiniz kullanabiliyor.)

 

OctoCloud, yeni görev yönetimi özelliği ile kusursuz bir iş ve proje yönetim süreci sağlıyor.

Yayınlanma Tarihi: Mayıs 7th, 2022 / Kategoriler: Blog /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Gizlilik Politikanızla ilgili bildirimi buraya ekleyin.