Fatura Tasarımı

OctoCloud işlevsel fatura modülü ile ister matbu, ister e-Fatura & e-Arşiv fatura düzenleyerek faturalarınızı dilediğiniz gibi takip edin.

Yurt içi satış, yurt dışı satış, alış, yurt içi satıştan iade, yurt dışı satıştan iade, alıştan iade ve masraf faturalarınızı kaydedebilir, fatura çıktınızı kullandığınız faturaya göre tasarlayabilirsiniz.

Faturalarınıza stok ve hizmet bedeli ekleyebilir, oluşturduğunuz faturayı elden veya bankadan taksitlendirebilirsiniz.

Kapalı fatura tanımları yaparak faturayı birden fazla ödeme şekliyle kapatabilir, faturadaki ürünler için fatura üzerindeyken fiyat istatistiği alabilir, kar zarar hesaplaması yapabilirsiniz.

ÖTV, ÖİV, tevfikat oranları girebilir, dilerseniz müşterilerinize veya belli stoklarınıza özel iskonto kullanabilirsiniz.

Fatura üzerinden çeki listesi oluşturabilir, Fatura detaylarını fatura carisine mail atabilir, cep telefonuna sms olarak bilgi gönderebilir, e-Fatura & e-Arşiv fatura olarak düzenleyebilirsiniz.

Fatura içerisine M.S. Excel’den veya Open Office’den stok aktarabilirsiniz. Dilerseniz iki farklı şirket arası kopyalama işlemi yapabilir, Fatura bazında kar zarar raporları alabilir, faturalarınızı toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Marketing Expert
ÜCTETSİZ DENEYİN

1  YIL ÜCRETSİZ KULANIN

+90 544 413 8094